Canavar Avcıları Ravensburger Oyun

Oyun oynamaktan keyif alan çocuklarının eğlenirken öğrenmesini arzu eden aileler, onları muhteşem bir oyunla tanıştırıyor. Dünya’nın ileri gelen oyun üreticilerinden olan Ravensburger, hem çocukların hem de ailelerin beklentisini aynı üründe yerine getiren bir oyunla kusursuz bir mutluluk vadediyor.

Ravensburger Canavar Avcıları oyunu, çocukların oyun gereksinimine fazlasıyla karşılık verirken ailelerin de sosyalleşme beklentisini yerine getiriyor. Bir oyundan beklenen bütün nitelikleri bulundurmasının yanında, anne ve babaların gönül rahatlığı ile çocuklarına verebileceği oyun, bütün ailenin neşe kaynağı olabilecek bir oyun çeşidi olma özelliği barındırıyor.

 

Her Şey Çocuklar İçin

Ravensburger Canavar Avcıları oyununda, çocukların mutluluk dolu zaman geçirmesi için tasarlanmış birçok özellik yer alıyor.

Oyunun ana amacı olan canavarları yakalama konusunda oyuncuların en büyük destekçisi olan bu eller, onlara yapışarak ele geçirmeyi mümkün kılıyor. İçeriğinde çocukların sağlığına zararlı madde barındırmayan bu eldivenlerden, 4 tane bulunması neticesinde birden fazla kişi bu eğlenceye dahil olabiliyor.

Firar ederek şehri istila etmeye çalışan canavarların yapışkanlı dizaynı, eldivenlere doğru biçimde yapışmasını sağlıyor. İçeriğinde sağlığa zararlı madde barındırmayan bu yapışkanlı canavarlar, ilginç dizaynları ile çocukları fazlasıyla keyiflendiriyor.

Oyun içeriğinde yer alan figürlerin uygun ebatları, oyun anında oyunculara rahat oynayabilme olanağı sunuyor. Eğlence sona erdiğinde oyunun içine bırakıldığı kutunun minimal boyutları, saklama anında da kolaylık sunuyor.

Strateji geliştirme kabiliyetlerinden başlayarak el becerilerine kadar oldukça fazla bir katkı sunmayı hedefleyen canavar avcıları oyunu, çocukların zihinsel gelişimleri ve küçük motor becerilerini beraber geliştiriyor.

Oyunun parçaları arasında yer alan oklu çark, ilk önce yakalanması gereken canavarı keşfetmenizi kolaylaştırıyor.

 

Oyun Detayları:

Ürün Grubu: Aile

Oyuncu Sayısı:4

Yaş Aralığı: 5-99

Ürün Materyali: Karton ve Silikon

 

Canavar Avcıları Ravensburger Oyun Kutu İçeriği:

Ailece keyifle eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak sunan oyunun kutu içeriğinde 4 adet yapışkanlı el, çark ve oyunun sonunda bitişi sağlayan merdiven yer alıyor.

Canavar Şehrinde Alarm Çalıyor. Yapışkan Canavarlar Firar ediyor. Yapışkan canavarlar çetesi memleketi geziyor ve şehir canavarlarını yakalamak için vıcık vıcık yapışkan eller av peşinde. Bakalım en fazla canavarı kim yakalayacak ve merdivene ilk kim varacak?


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4