Lego Education yeni nesil STEAM öğrenme için ortaya çıkardığı yeni ürün olan LEGO Education SPIKE Prime Seti ile 6-8. Sınıf öğrencilerine yönelik aktiviteler yaptırabilirsiniz. Harika renklere sahip lego parçaları ile yeni bir dünyaya yelken açabilirsiniz. Kullanımı kolay donanımı ve Scratch'e dayalı sezgisel bir sürükle ve bırak kodlama dilini birleştiren SPIKE Prime, 21. Yüzyıl becerilerini arttırmak için kaçırılmaz bir fırsat. Öğrenim seviyeleri ne olursa olsun eleştirel düşünmek ve karmaşık sorunları çözmek için sürekli olarak eğlenceli öğrenme etkinlikleri aracılığıyla öğrencilerin ilgisini çeker. Basit kolayca yapılabilecek projelerden sonsuz yaratıcı tasarım olanaklarına kadar SPIKE Prime, öğrencilerin eğlenirken yarının yenilikçi zihinleri olmak için gereken temel STEAM ve 21. yüzyıl becerilerini öğrenmelerine yardımcı olur! SPIKE Prime sisteminin kalbi programlanabilir Hub'dır.

Bu gelişmiş ancak kullanımı kolay, tuğla şeklindeki cihazın özellikleri:

6 giriş / çıkış bağlantı noktası
5x5 ışık matrisi
Bluetooth bağlantısı
Konuşmacı
6 eksenli jiroskop
Şarj edilebilir bir pil
SPIKE Prime Set ayrıca çok çeşitli renkli LEGO yapı öğeleriyle birlikte öğrencilerin eğlenceli robotlar, dinamik cihazlar ve diğer etkileşimli modeller tasarlamasına ve inşa etmesine olanak tanıyan son derece hassas motorlar ve sensörler içerir. Merkezdeki birçok bağlantı noktası, motorlar ve sensörler ile yeni, büyük yapı öğeleri, öğrencilerin inşa etmeye daha az, öğrenmeye daha fazla zaman ayırmaları anlamına gelir.

Dayanıklı saklama kutusu ve 2 sıralama tepsisi aynı zamanda kurulum ve temizleme için harcanan sürenin minimumda tutulması anlamına gelirken, daha küçük tepsiler masa alanı sınırlı olduğunda idealdir. Tabletler ve bilgisayarlar için sezgisel kodlama ortamı, Scratch'e dayalı popüler kodlama dilinden en iyi öğeleri alarak öğretmenlerin ve öğrencilerin seveceği bir sistem oluşturur.

Uygulama, Başlarken Materyaline ek olarak, Mühendislik ve Bilgisayar Bilimlerine odaklanan müfredata uygun STEAM içeriğinin 3 ünite planıyla birlikte gelir.

6-8. Sınıflar için tasarlanan ve 45 dakikalık dersler için optimize edilen bu üniteler, öğrencileri sürekli olarak eleştirel düşünmeye ve öğrenme seviyeleri ne olursa olsun karmaşık sorunları çözmeye teşvik ederek STEAM öğrenimini hızlandırır.

Çok sayıda erişilebilir, etkileşimli destek materyali içeren kapsamlı çevrimiçi ders planları, öğretmenlere önceki deneyimleri ne olursa olsun güvenle ders vermek için ihtiyaç duydukları her şeyi verir.

 

Uygulama ve öğrenme: Tasarım sürecinin her adımında mühendislik tasarım becerilerini uygulayın. Problemlerin ayrıştırılması ve algoritmik düşünme yoluyla verimli problem çözme ve kodlama becerileri geliştirin. Veri toplamak ve değiştirmek için donanım ve yazılım bileşenlerini birleştiren projeler tasarlayın. Değişkenler, veri dizileri ve bulut verileriyle çalışın. Eleştirel düşünceyi uygulayın ve yarının kariyeri için yaşam becerileri geliştirin.

LEGO Education SPIKE PRIME 45678 Setinin İçeriği
Ayırma tepsileri, programlanabilir Göbek, Mesafe Sensörü, Kuvvet Sensörü, Renk Sensörü, Büyük Motor, 2 Orta Motor ve yeni bir renk paletinde 500'ün üzerinde çekici LEGO® Technic ™ öğesi içeren sağlam saklama kutusu.
Programlanabilir Hub, 5x5 ışık matrisi, 6 giriş / çıkış portu, entegre 6 eksenli cayro, hoparlör, Bluetooth bağlantısı ve şarj edilebilir pil içerir.
Tabletler ve bilgisayarlar için sürükle ve bırak kodlama ortamı, dünya çapında milyonlarca çocuk tarafından kullanılan Scratch'e dayanan popüler kodlama diline dayanmaktadır.
Müfredat standartlarıyla bağlantılı ve çoğunlukla 45 dakikalık oturumlar için optimize edilmiş, 6-8. Sınıflar için Mühendislik ve Bilgisayar Bilimi odaklı 3 STEAM ünite planıyla öğrencilerin ilgisini çekin. Kapsamlı çevrimiçi ders planları ve öğretmen desteği içerir.

 


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4